Historia

Marka Bruno Vassari została wykreowana w 1984 roku w Hiszpanii przez grupę profesjonalistów ze świata kosmetyki, marketingu i biznesu, którzy postanowili stworzyć nową jakość kosmetyków dla profesjonalnego rynku kosmetycznego. Inspiracją stały się włoskie klasyki, głównie Giorgio Vassari wielki popularny malarz, rzeźbiarz i architekt z XVI wieku.

Tak, jak ich inspirator, stawali sobie oni za cel zerwać z przeszłością i wkroczyć na nowe ścieżki w dziedzinie kosmetyki profesjonalnej.W ten sposób zrodziła jedna z najpopularniejszych obecnie marek na świecie Bruno Vassari z główną siedzibą w Barcelonie, Hiszpania.

W 1992 roku powstał dział eksportu, w tym samym czasie rozpoczęły się pierwsze kursy w naszym hiszpańskim centrum szkoleniowym. Kilka lat później, marka Bruno Vassari została uruchomiona na rynku azjatyckim, co zbiegło się z pierwszym udziałem w COSMOPROF międzynarodowych wystawach, zarówno w Bolonii i Hong Kongu.

 

Sukces firmy od ponad 28 lat jest wynikiem systematycznie prowadzonych badań naukowych przez najlepsze laboratoria na świecie, nieustannej pracy nad rozwojem kadry kosmetyczek i kosmetologów, a także wyczerpującej analizy rynku przed wprowadzeniem nowych kosmetyków, by nabyć świadomość potrzeb i oczekiwań klienta.

 

 
Copyright © 2012 Marcin Wagner
Wszelkie prawa zastrzeżone / All rights reserved